Srovnání půjček

[vc_row][vc_column][vc_column_text][summarize_posts post_type=“pujcka“ limit=“40″ before=“

“ after=“

„]

[+spolecnost+]

[+post_title+]

Výše půjčky

[+minpujcky+] – [+maxpujcky+] Kč

Úrok od

[+urok+] %

Nutnost ručit

[+ruceni+]

O půjčce

[/summarize_posts][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Najdeme vám nejvýhodnější půjčku

Rozhodli jste se, že si pořídíte nové vybavení do domácnosti, automobil či cokoliv jiného? Nebo jen potřebujete menší finanční injekci, která vám pomůže překlenout kritické období před výplatou? Segment bankovních a nebankovních půjček je opravdu pestrý a stačí si vybrat produkt, který vyhovuje vašim požadavkům… Ale který to je?

V současné době půjčky nabízí takřka každá banka a ještě více nebankovních institucí. Vzhledem k podobným parametrům jednotlivých produktů však není snadné vybrat ten nejlepší. Pokud se ve světě půjček neorientujete a nechcete šlápnout vedle, neváhejte využít naše přehledné srovnání. Vyberete-li si správně ušetříte spoustu peněz.

Jak srovnání půjček funguje?

Srovnání půjček má podobu tabulky, která obsahuje jednotlivé bankovní a nebankovních produkty. U každé půjčky najdete všechny parametry, které byste měli při výběru zohlednit (výše půjčky, úroková sazba, nutnost ručení, související poplatky…). Zároveň se dozvíte o největších výhodách vybraného produktu a další důležité informace. Nechybí ani modelový příklad, na kterém je jasně vidět celková splatná částka. Snažíme se, aby bylo srovnání půjček komplexní a zároveň intuitivní.

Je úrok nejdůležitější ukazatel?

Banky i nebankovní společnosti často využívají nevědomosti žadatelů a snaží se je oslnit nízkým úrokem. Úroková sazba ale není nejdůležitějším ukazatelem, protože nezahrnuje poplatky. Mnohem přesnější je roční procentní sazba nákladů, kterou najdete pod „tajuplnou“ zkratkou RPSN.

RPSN se uvádí v procentech za rok (můžete se setkat se zkratkou p. a. – latinsky per annum) a zahrnuje vše, co za půjčku zaplatíte. Například poplatek za poskytnutí úvěru, poplatek za vedení účtu, poplatek za správu úvěru, poplatek za transakci, pojištění schopnosti splácet atd.

Vzhledem k výpočtu nemůže být RPSN nikdy nižší než úroková sazba. Za ideálních podmínek (nulové poplatky atd.) by se mohla úrokové sazbě rovnat, ale v takovou půjčku pravděpodobně nikde neseženete.

RPSN je nepostradatelný pomocník, díky kterému odlišíte výhodné půjčky od těch, které se výhodně jen tváří.

Proč využívat naše srovnání půjček?

  • porovnáváme drobné půjčky i statisícové úvěry,

  • ceny půjček se liší, můžete ušetřit až desítky tisíc korun,

  • naše srovnání půjček je objektivní,

  • o vybranou půjčku můžete zažádat online.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *