Rozsah půjčky

1000 Kč až 12500 Kč

Doba splácení

od 7 až 30 měsíců

Úrok půjčky

od 0 %

Vyřízení půjčky

Zdarma

Zaplo půjčka

Zaplo půjčka patří do rodiny tzv. rychlých nebankovních půjček. Poskytuje ji společnost Zaplo Finance s.r.o., která je zakládajícím členem APNÚ (Asociace poskytovatelů nebankovních půjček) a patří do mezinárodní finanční skupiny 4finance. Prioritou společnosti je zodpovědné úvěrování na základě etického kodexu.

Hlavní výhody a nevýhody půjčky

Zaplo Finance poskytuje půjčky ve výši od 1 000 Kč do 12 500 Kč na dobu od 7 do 30 dní. Mezi největší přednosti půjčky patří rychlé pohodlné vyřízení online, ale také jednorázová úhrada. Nebudete se muset starat o pravidelné splátky, protože dlužnou částku uhradíte najednou v dohodnutém termínu.

Další výhody

 1. neprodlené schválení půjčky v rámci několika minut,
 2. vhodná i pro podnikatele, důchodce a ženy na mateřské či rodičovské dovolené,
 3. bez potvrzení o výši příjmů,
 4. bez skrytých poplatků,
 5. bez uvádění účelu půjčky,
 6. bez ručitele a spoludlužníka,
 7. možnost předčasné úhrady bez navýšení,
 8. správa půjčky online na webových stránkách společnosti,
 9. první půjčka zdarma.

Nevýhody Zaplo půjčky

Společnost Zaplo Finance dodržuje pravidla zodpovědného úvěrování a proto novým klientům neposkytuje půjčku v plné výši. Napoprvé si lze půjčit maximálně 5 000 Kč. Více než 10 000 Kč si lze půjčit až po splacení 3. úvěru.

Jako „negativum“ se může jevit také verifikační platba ve výši 1 Kč. Tuto částku musí žadatel uhradit ze svého účtu ve prospěch účtu společnosti Zaplo Finance. Jde o ochranné opatření, v rámci kterého si poskytovatel ověří identitu a zabrání případnému podvodu.

Jako nevýhodnou (v porovnání s běžnými spotřebitelskými úvěry) možná shledáte také úrokovou sazbu. Ta je však pro segment rychlých krátkodobých půjček typická. Zaplo půjčka je velmi dostupná, vyřízení je rychlé a bez zbytečné administrativy. Mají na ni nárok i lidé, kteří by v bance půjčku nezískali. Méně výhodná úroková sazba je tedy jakousi protiváhou výhod, které u jiných půjček nenajdete.

TABULKA SPLÁTEK

Výše půjčky Doba splácení Poplatek Úrok RPSN Celkem
1 000 Kč 7 dní 0 Kč 0 % 0,0% 1 000 Kč Získat půjčku
5 000 Kč 14 dní 0 Kč 0 % 0,0% 5 000 Kč Získat půjčku
7 500 Kč 21 dní 1155 Kč 267,67 % 1105,6% 8 655 Kč Získat půjčku
12 500 Kč 30 dní 2 375 Kč 231,17 % 730,10% 14 875 Kč Získat půjčku

Co budete potřebovat k získání Zaplo půjčky

 1. věk minimálně 18 let,
 2. bankovní účet v bance, která se nachází v ČR,
 3. bezdlužnost,
 4. schopnost uhradit dlužnou částku v řádném termínu.

Jak můžete získat Zaplo půjčku

Vyřízení rychlé nebankovní půjčky od Zaplo Finance je snadné. Stačí, když nastavíte požadovanou výši půjčky a termín splatnosti, vyplníte osobní údaje v online formuláři na našem webu a následně přejdete na stránky poskytovatele. Předtím, než odešlete formulář, si nezapomeňte přečíst smluvní podmínky. Budete-li s plně souhlasit se vším, co je v nich uvedeno, potvrďte je a formulář odešlete.

K získání půjčky se budete muset přihlásit na webových stránkách Zaplo Finance, kde potvrdíte žádost o úvěr tím, že v zákaznické administraci nahrajete kopii svého občanského průkazu (ten lze zaslat také na e-mail info@zaplo.cz).

Posledním krokem je verifikační platba ve výši 1 Kč ve prospěch účtu společnosti Zaplo Finance. Platbu posílejte pouze z účtu, který je veden na vaše jméno.

Jamile dokončíte všechny výše uvedené kroky, bude vám doručen e-mail s informací o schválení půjčky nebo potvrzení formou SMS zprávy. Peníze obdržíte v následujících 15 minutách na účet, ze kterého jste zaslali verifikační platbu. Převod finančních prostředků obvykle trvá jen pár minut, nicméně záleží na podmínkách banky a může trvat i déle.

Co byste ještě měli vědět o Zaplo půjčce?

Zmínili jsme, že noví zákazníci mají nárok na první půjčku zdarma. Skutečně je to tak – půjčíte-li si 5 000 Kč a dodržíte podmínky smlouvy (především včasnou úhradu), nezaplatíte navíc ani korunu. Jakmile půjčku splatíte, bude vám po sedmi dnech navýšen úvěrový limit. Následné půjčky jsou účtovány dle aktuálního ceníku.

Zaplo půjčku musíte splatit nejpozději v den splatnosti úhradou příslušné částky na účet společnosti Zaplo Finance. Dbejte na správnost variabilního symbolu, který najdete na faktuře. Tu obdržíte bezprostředně po schválení půjčky a v případě ztráty si ji můžete kdykoliv stáhnout v zákaznické administraci na webových stránkách společnosti Zaplo Finance.

Nebudete-li mít prostředky na splacení půjčky, neprodleně kontaktujte poskytovatele. Úvěr může být prodloužen tolikrát, kolikrát o to klient požádá a to po dobu jednoho roku od původního data splatnosti.

Vzorový výpočet Zaplo půjčky

 • Půjčka ve výši 12 500 Kč
 • 30ti denní splatnost
 • RPSN 730 %
 • Celková splatná částka 14 875 Kč

Celkové náklady spojené s půjčkou 2 375 Kč

Online žadost

Portál Pegopujcky.cz a ani jeho majitel není poskytovatelem půjčky. půjčku poskytuje.

Informace jsme připravili ve spolupráci se Zaplo.cz.