Rozsah půjčky

500 Kč až 10000 Kč

Doba splácení

od 7 až 45 měsíců

Úrok půjčky

od 389,33 %

Vyřízení půjčky

Zdarma

Ferratum půjčka

Ferratum půjčka patří mezi nejznámější krátkodobé online půjčky. Poskytuje ji společnost Ferratum Bank Ltd., která patří do finanční skupiny Ferratum Group. Ferratum Bank vznikla v roce 2014 transformací Ferratum Czech s.r.o. Ferratum půjčky již nepatří mezi nebankovní půjčky, nicméně si svůj původní charakter zachovala.

Hlavní výhody a nevýhody půjčky

Ferratum Bank nabízí půjčky ve výši od 2 000 Kč do 10 000 Kč. Doba splatnosti je od 7 do 45 dní. O Ferratum půjčku lze zažádat přes internet bez nutnosti navštívit pobočku banky. Úhrada splátky probíhá jednorázově v předem stanoveném termínu.

Další výhody

 1. rychlé schválení půjčky a okamžitý převod peněz (do jedné minuty od schválení),
 2. vhodná i pro podnikatele, důchodce a ženy na mateřské či rodičovské dovolené,
 3. bez potvrzení o výši příjmů,
 4. bez skrytých poplatků,
 5. bez uvádění účelu půjčky,
 6. bez ručitele a spoludlužníka,
 7. možnost předčasné úhrady bez dalšího navýšení,
 8. správa půjčky online na webových stránkách společnosti,
 9. první půjčka zdarma.

Nevýhody Ferratum půjčky

Ferratum půjčka patří mezi bankovní úvěry, ale přesto se svou úrokovou sazbou nemůže rovnat běžným spotřebitelským půjčkám. RPSN je velmi vysoké a může dosahovat až několika tisíc procentních bodů. Nemalé poplatky jsou ovšem vyváženy velmi rychlým procesem vyřízení a dalšími výhodami, které konkurenční poskytovatelé půjček nenabízí. Ferratum Bank svůj úvěr poskytuje za velmi transparentních podmínek a klienti předem ví, jakou částku budou muset zaplatit.

Co budete potřebovat k získání Ferratum půjčky

 1. věk od 21 do 85 let,
 2. vlastní bankovní účet,
 3. žádná další nesplacená půjčka u Ferratum Bank,
 4. pravidelný příjem.

Jak můžete získat Ferratum půjčku

Vyřízení Ferratum půjčky je bezpečné a rychlé. Celý proces probíhá online, takže nebudete muset navštívit pobočku banky.

Vyberete si částku a nastavíte datum splatnosti. Vyplníte registrační formulář na našich webových stránkách a po odsouhlasení smluvních podmínek odešlete žádost.

Během následujících 10 minut obdržíte SMS s informací o schválení. Ferratum Bank funguje non-stop a posouzení žádosti je proto okamžité.

Bezprostředně po schválení vám na účet dorazí částka, o kterou jste zažádali. Fakturační údaje obdržíte formou SMS, e-mailem nebo poštou (možnost si zvolíte v žádosti).

V rámci první žádosti vás kontaktuje pracovník zákaznického servisu, který ověří vaše osobní údaje a způsob zaslání peněz. Při každé další půjčce vás již kontaktovat nebude a peníze budou rovnou zaslány na váš účet.

Co byste ještě měli vědět o Ferratum půjčce?

Ferratum Bank nabízí skvělou příležitost, jak získat první půjčku zdarma. Půjčíte-li si 500, 1 000, 2 000 nebo 3 000 Kč na 15 dní, nezaplatíte navíc vůbec nic.

Dobu splatnosti Ferratum půjčky lze až 2 x prodloužit. Budete-li mít problém se splácením, jednoduše zaplatíte drobný poplatek a ušetříte si spoustu problémů. Celkem můžete získat až 60 dní navíc.

Ferratum Bank je jediná česká banka, která poskytuje rychlé půjčky s krátkodobou splatností. Je pod dohledem Malta Financial Services Authority a zákonů EU. Respektuje platné spotřebitelské zákony České republiky a nabízí zákazníkům kvalitní produkty.

Jakmile půjčku splatíte, můžete o ni požádat znovu. V jeden moment však můžete mít aktivní pouze jedinou půjčku.

Klienti, kteří Ferratum půjčku využívají pravidelně, získávají bonusové body. Ty je možné kdykoliv použít jako slevu na další půjčku. Ferratum Bank navíc pravidelně pořádá akce, v rámci kterých přiděluje extra body. O akcích se vždy dozvíte na webových stránkách banky.

Vzorový výpočet Ferratum půjčky

 1. Půjčka ve výši 10 000 Kč,
 2. 45ti denní splatnost,
 3. RPSN 2 304 %,
 4. Celková splatná částka 14 800 Kč.

Celkové náklady spojené s půjčkou 4 800 Kč

Portál Pegopujcky.cz není poskytovatelem půjčky. Informace a formulář jsme připravili ve spolupráci s Ferratum.cz.