První půjčka zdarma

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Každý se může velmi rychle a téměř kdykoliv dostat do tíživé finanční situace a často i bez vlastní viny. V případech, kdy chybí peníze, je vhodné popřemýšlet, jakou nejvhodnější cestou dále postupovat. Nabízí se spousta řešení, ale důležité je hlavně nic neuspěchat.

Určitě vás napadne možnost sjednání půjčky. Zde si je ale třeba uvědomit, že půjčka není zadarmo. Někteří poskytovatelé půjček však nabízí svým klientům možnost první půjčky zdarma.

Pokud peníze nutně a neodkladně nepotřebujete, bude nejlepší počkat, například do výplaty. Půjčky nejsou rozhodně nejšťastnější volbou. Když už k nim musí dojít, vyplatí se nejdříve požádat o pomoc svou rodinu nebo známé a teprve až když tyto alternativy selžou, přistoupit k půjčce u finanční společnosti. Potřebujete-li pouze menší částku, potom směřujte k takovým společnostem, které poskytují první půjčku zdarma – je to pro vás velice výhodné.

Půjčky bez úroků a bez jakýchkoliv poplatků

Využijete-li produktu, který poskytuje první půjčku zdarma, dostane se vám do rukou úvěr bez jakýchkoliv úroků a poplatků. Na českém finančním trhu najdete hned několik poskytovatelů, kteří tyto produkty nabízí. Jedná se například o Ferratum půjčku, Japonskou půjčku, Via SMS půjčku nebo Zaplo půjčku.

Limitováni jste výší finanční pomoci, pokud vám však bude stačit, lze ji využít. U dalších půjček je již zapotřebí počítat s úroky a standardními poplatky. Pokud byste ale první půjčku zdarma realizovali následně u dalšího, jiného poskytovatele jež ji nabízí, můžete opět čerpat úrok bez jakýchkoliv přidaných nákladů, jedná se ale vždy o přechodné řešení finančních problémů.

Přehled produktů s možností první půjčky zdarma

Poskytovatel

Maximální částka

Doba splatnosti

RPSN

BB půjčka 5 000 Kč 30 dní 0 %
CreditON 8 000 Kč 30 dní 0 %
Ferratum 9 000 Kč 30 dní 0 %
Japonská půjčka 4 999 Kč 14 dní 0 %
Perfect Money 5 000 Kč 21 dní 0 %
Via SMS 4 500 Kč 30 dní 0 %
Zaplo půjčka 8 000 Kč 30 dní 0 %

Porovnání produktů podle možnosti výše první půjčky zdarma

graf2

 

 

 

 

 

 

 

Porovnání produktů podle délky splatnosti první půjčky zdarma

 

graf1

 

 

 

 

 

 

 

 

V praxi to znamená, že si půjčíte například 3 000 Kč a pokud splníte dohodnutý termín splátky, vrátíte znovu 3 000 Kč a půjčku jste tak získali zcela zdarma. Vzhledem k tomu, že se jedná o první půjčku zdarma, tak tuto nabídku můžete využít u každé společnosti, která ji poskytuje, pouze jednou.

Hlavních 6 výhod první půjčky zdarma

 • neplatíte žádné úroky,
 • nejsou vám účtovány poplatky,
 • nepotřebujete ručitele,
 • není vyžadováno zajištění nemovitosti,
 • obvykle nejsou prověřovány registry dlužníků,
 • půjčka je poskytována bez nutnosti uvádět účel jejího využití.

S půjčkou Ferratum získáte 9 000 Kč na 30 dní zdarma

Výhodnou první půjčku zdarma si pro zákazníky připravila i společnost Ferratum, která nabízí částky 500 Kč, 1000 Kč, 2 000 Kč až 9 000 Kč na 30 dní zcela bez poplatků a úroků.

Podmínky půjčky Ferratum

 • plnoletost – věk nejméně 21 let,
 • vlastní mobilní telefon,

Ferratum schvaluje půjčky 24 hodin denně a půjčku tak můžete mít k dispozici během 1 pracovního dne. Jestliže potřebujete více než 9 000 Kč, nebo si půjčujete u Ferratum podruhé, můžete požádat až o 10 000 Kč s dobou splatnosti od 7 do 45 dnů, za standardních podmínek. První půjčku od Ferratum.cz můžete získat vyplněním formuláře uvedeného níže. Na to, abyste získali půjčku zdarma bez poplatků, je třeba ve formuláři nastavit splatnost na 30 dní a maximálně 9000 KČ.

U Zaplo půjčky až 5 000 Kč zdarma

Zaplo půjčka nabízí první půjčku zdarma od 1 000 Kč do 5 000 Kč s dobou splatnosti 7 až 30 dnů. Jestliže se jedná o vaši první půjčku, kterou vrátíte v dohodnutém termínu splatnosti, nebudou vám účtovány žádné úroky ani poplatky.

Podmínky Zaplo půjčky

 • plnoletost – věk 18 let,
 • české občanství,
 • vlastní bankovní účet,
 • bezdlužnost.

Pokud je vám půjčka schválena, peníze vám budou převedeny na bankovní účet nejdéle do 1 pracovního dne. Další Zaplo půjčky již budou standardně zpoplatněny, ale zase můžete získat výrazně větší částky. U druhé půjčky až 7 000 Kč, u třetí až 10 000 Kč a nakonec můžete dosáhnout na 12 500 Kč.

Další možnosti, kde požádat o půjčku zdarma

Vedle výše zmíněných společností nabízí první půjčku zdarma i Via SMS, kde můžete získat 1 000 Kč s maximální dobou splatnosti 15 dní. Abyste půjčku Via SMS získali, měli byste vlastnit mobilní telefon, bankovní účet a samozřejmostí je plnoletost.

Další možností půjčky zdarma je půjčka Fastfin, která nabízí pro nové zákazníky 1 000 Kč nebo 2 000 Kč s dobou splatnosti až 28 dní. Požadavkem je minimální věk 21 let, vlastní bankovní účet a zaslání ověřovacího poplatku ve výši 1 Kč.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *